אפשר לעזור?

מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ייעוץ ותוכנית מותאמת לצרכים שלכם

יועץ משכנתא ...

מצאתם את דירת חלומותיכם לאחר חיפושים ארוכים. מזל טוב! כעת, מגיע שלב מורכב לא פחות – בחירת מסלול המשכנתא המתאים. יועץ משכנתא יסייע לכם לממש את השאיפה הגדולה שלכם בחיים: רכישת דירה ומגורים בה – בתנאים הנוחים ביותר. בשונה מיועצי משכנתאות העובדים בבנקים השונים, יועץ משכנתא מחויב אליכם בלבד, ולהעניק משמעות חדשה לחייכם.

 

היתרונות הרבים בעבודה עם יועץ משכנתא

בין אם אתם זוגות צעירים שזה הרגע התחתנו, ובין אם אתם מחפשים לשדרג את אורח חייכם – חיפוש אחר דירה וקנייתה היא הגשמת חלום. עם זאת, ולאורך השנים האחרונות, נדמה שקניית דירה היא נשארת בגדר חלום בלבד: יכולת ההשתכרות של רבים מאזרחי ישראל איננה גבוהה. בהתאם לכך, אם אין ביכולתם של הוריכם לרכוש עבורכם דירה – ייתכן ותאלצו להתחייב למשכנתא.

השלב הבא, אם כן, הוא פגישה אצל יועצי המשכנתאות בבנקים; פגישה בה ימליצו לכם על מסלול המשכנתא המתאים, תוך שמירה על האינטרס שלכם ובעיקר – שמירה על האינטרס של הבנקים. עם זאת, וכדי לשמור – קודם כל – על האינטרס שלכם, מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות פרטי.

לאחר שיחת ייעוץ על המסלולים המתאימים עבורכם, תבינו במהרה מדוע עבודה עם יועץ משכנתא עצמאי היא חשובה בדרך למעבר לדירה החדשה: בין אם אתם זוגות מבוגרים או צעירים המתכננים לרכוש דירה, ובין אם מדובר באנשים בעלי נכויות הזקוקים להקלות בעת קניית דירה – סיועם של יועצי המשכנתאות העצמאיים הוא עצום.

 

לשנות את מסלול החיים לטובה – עם המשכנתא המתאימה

מרבית האנשים המתעניינים במשכנתא אינם בקיאים בתחום הפיננסים. בהתאם לכך, פניה ליועץ משכנתאות העובד באופן עצמאי ובנפרד מהבנקים יכול לסייע רבות, משום שמדובר בשירות שהערך שלו משמעותי ביותר: מדובר באיש מקצוע העובד בנפרד מהמוסדות הבנקאיים הגדולים, ולכן, הוא יוכל להעניק לכם חוות דעת בלתי תלויה וכנה בנוגע למסלולי המשכנתאות הקיימים. אם גם אתם מעוניינים בשירות מקצועי מסוג זה – צרו קשר בהקדם עם וייצמן ייעוץ משכנתאות.

יועץ משכנתא

צור קשר

בוייצמן ייעוץ משכנתאות דואגים ללקוח משיחת הטלפון הראשונה ועד קבלת המפתח.

השאירו את הפרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם עם ייעוץ ותוכנית במיוחד בשבילכם


עוד בנושא >>

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל