אפשר לעזור?

מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ייעוץ ותוכנית מותאמת לצרכים שלכם

אודות ...

קצת עלינו

חברת "וייצמן ייעוץ משכנתאות" הינה חברה אשר מבוססת על האידיאולוגיה האישית של מייסדה, מקסים וייצמן, וכוללת בתוכה יסודות של יעוד ושליחות.

יסודות אלה מחייבים את החברה לרמת ערך גבוהה ביותר ולתרומה ממשית ללקוחות, כיוון שרק כך החברה, במהלך פעילותה, מממשת ומגשימה את החזון שלה.

הצוות של "וייצמן ייעוץ ומשכנתאות", אינו פועל רק למטרות רווח, אלא מבקש להעניק ערך אמיתי ולשנות את הנורמות המקובלות, לתוספת תגמול כלכלי.

אנחנו ב"וייצמן ייעוץ משכנתאות" חשים את כובד האחריות של שליחותינו לפיה, יש משמעות לנוכחות ולעשייה שלנו בעולם. אנחנו פועלים ברמה שונה, עושים את מה שאנחנו אוהבים לעשות, צומחים, מתפתחים ומביאים ערך גבוה יותר לעולם.

אנחנו פשוט משנים את החיים של לקוחותינו.

המחשבות שלנו מוקדשות כל העת לאופן שבו נעניק יותר ערך ויותר שירות ללקוחות. מסיבה זו, הפעילות שלנו נמצאת ברובד רוחני גבוה ביותר ומחויבת למהות הפנימית שלנו.

אנחנו מרגישים שההגשמה והמימוש נוכחים מדי יום בחיינו ויש לנו תחושת משמעות לתרומה האמיתית.

כל יום מחדש, אנחנו מתרגשים מהעשייה שלנו.

ממנהל בכיר באמצע קריירה לפתיחת חברה, שמטרתה העיקרית היא לסייע לאחרים

הכל התחיל כשהייתי בן 25 ופרשתי משירותי במשטרת ישראל לטובת קריירה של מנהל זוטר בחברה ציבורית. באותה שנה רכשתי את הדירה הראשונה שלי, ללא הון עצמי, שיפצתי לטעמי ועברתי להתגורר בה.
בהמשך, רכשתי דירה נוספת ואת הראשונה השכרתי. בהמשך, מכרתי את שתי הדירות ורכשתי דירה אחרת, יקרה יותר. נחשו מה עלה בגורלה של הדירה הזאת? נכון, גם היא נמכרה וכך הלאה והלאה...
כפי שאתם מבינים, מגיל 25 אני עוסק (''בספקולציות'' ככה אשתי קוראת לזה) בהשקעות נדל''ן, אך חשוב לציין, שזה תמיד היה העיסוק המשני שלי ובהתאם לכך גם הזמן שהשקעתי בעיסוק זה. כמובן, שעבודה כשכיר היתה עבורי מקור הפרנסה העיקרי ולה הקדשתי את מרבית זמני. תמיד ידעתי שנדל''ן הינו תחביב ויצירת הכנסה נוספת ולכן, לטובת העבודה ובניית הקרירה שלי הקדשתי לפחות 12 שעות בכל יום.
בחלוף השנים, חשתי שכל הסובבים, חברים, קולגות ומשפחה, רואים בי כתובת ישירה לכל שאלה הקשורה לקניה או למכירת דירה, מגרש, בנייה, משכנתא, מכרזים, השקעה וכיו"ב. מילים אלו עוררו אצלם צורך לשוחח איתי, ולבקש שאלווה אותם בעסקת חייהם. כבר אז הרגשתי, שהסיפוק האמיתי שלי הוא כאשר לאחר עשרות שיחות והצעות, הכוונה ועידוד לאותם חברים קולגות או בני משפחה, הצלחתי לסיים תהליך רכישת דירה למגורים או להשקעה. סיפוק זה עלה על התחושה הנעימה ביום קבלת המשכורת או בונוס על ביצועים, ואפילו יותר מקבלת תעודת הצטיינות על כך, שהמחלקה שלי ניפצה את כל היעדים. פה היה אירוע משמעותי עם השפעה מהותית על החיים של אותם האנשים שליוויתי.
האירוע שהביא אותי להחלטה סופית לעסוק בייעוץ וליווי משקיעים, בדגש על מימון פיננסי נכון ואפקטיבי, מה שכולם מכירים כמשכנתא, והפך את התחביב לעיסוק המרכזי שלי, היתה פניה של חבר קרוב עם בקשה סטנדרטית לבדוק עבורו הצעה למשכנתא אשר קיבל בבנק.
הסכום אותו הוא רצה לקחת מהבנק היה גבוה יחסית ועמד על 1.2 מיליון שקל. היה לו חשוב שאעזור לו לתכנן את המשכנתא בצורה האפקטיבית ביותר. ראיתי שהצעת הבנק לא ממש ענתה על הצורך שלו וגם ההחזרים הסופיים בסוף חיי המשכנתא היו כמעט כפולים. לאחר שעות של חישובים משותפים ומניפולציות שונות שביצענו עם הריביות, מספר השנים והמסלולים, לא יכולתי לתת חוות דעת אובייקטיבית ולכוון אותו לפעולות נכונות, אשר יוזילו לחברי היקר את המשכנתא. לכן, פניתי לחבר אחר אשר עסק בייעוץ משכנתאות, וביקשתי שיסביר לי לעומק איך עובד מנגנון ההחלטות של הבנקים, מה הם ההשפעות של המסלולים השונים, מה הם הכנסות של פירעון מוקדם וכו'. מהר מאוד הבנתי, שההשכלה הפיננסית שלי והניסיון הרב בהשקעות נדל''ן לא מספיקים כדי שאוכל לבנות באופן עצמאי את התמהיל האידיאלי, שיתאים לצרכים של החבר. לפיכך, בעזרת חברי, יועץ למשכנתאות, בנינו יחד תמהיל אשר הכי יתאים לו. לאחר מכן פנינו למספר בנקים שונים, כדי לקבל את הריביות האטרקטיביות ביותר. אחרי התהליך המלמד הזה וכאשר חברי היקר קיבל את מלואו הסכום, הוא לא האמין שהחיסכון האמיתי שנוצר בין הצעה הראשונה למה שבסופו של דבר קיבל מאותו הבנק, עמד על חצי מליון שקל. כן, כן, אם אותו חבר היה לוקח משכנתא לפי מה שהבנק הציע לו, היה עליו להחזיר חצי מליון שקל יותר בסוף חיי המשכנתא.
כאשר הבנתי כמה כסף יכולתי לחסוך לעצמי בכל ההשקעות שעשיתי וכמה כסף יכולתי לחסוך לאנשים אחרים להם יעצתי, קיבלתי החלטה ללכת ללמוד את התחום באקדמיה ולפתוח חברה אשר כל מטרתה תהיה לתת מענה אובייקטיבי ונכון עבור כל משפחה שרוצה לקחת משכנתא, כדי להגשים את החלום לבית משלהם או נכס מניב להשקעה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל